Zákaznícka podpora:info@haky.sk

Vlastná výroba

Z čoho je kartónová striž vyrobená?

Kartónovú striž vyrábame priamo u nás na stroji HSM ProfiPack. Pre výrobu kartonážnej striže používame výlučne už použité krabice a kartóny. Vďaka tomu tieto krabice a kartóny dostanú nové využitie vo forme kartónovej striže a nebudú tak vyhodené do kontajnera alebo na zberný dvor. Striž je tak ekologickou a 100% recyklovateľnou variantov výplňového materiálu.

Lacná varianta výplňového materiálu

Ekologické a recyklovateľné obalové materiály bývajú väčšinou drahšou variantov, toto však neplatí pri našej kartónovej striži. Tým, že je vyrábaná z použitých krabíc je jej cena veľmi nízka oproti iným výplňovým materiálom.

Typy kartónovej striže

Keďže je využiteľnosť kartónovej striže väčšia ako sa na prvý pohľad môže zdať, rozhodli sme sa vyrábať 2 typy kartónovej striže.

„Čistú“ kartónovú striž:

Čistá kartónová striž je vyrábaná z použitých krabíc, ktoré na sebe nemajú lepiace pásky, etikety alebo potlač. Máte tak zaručené, že na striži nenájdete žiadne iné nepotrebné veci a môže by tak využitá aj ako obalový materiál.

„S logami a etiketami“

Ako už napovedá samotný názov, vyrábame aj kartónovú striž z krabíc, na ktorých môže byť potlač, prípadne etikety alebo zvyšky lepiacej pásky. Táto striž nie je o nič horšia ako tá „čistá“, neodporúčame ju však používať ako obalový materiál. Jej výhodou však je, že má nižšiu cenu ako „čistá“ kartónová striž.

Jednodruhový obal

Kartónovú striž posielame v krabiciach, ktoré sú zalepené papierovou lepiacou páskou. Ide tak o jednodruhový obal, ktorý je 100% recyklovateľný.

Náhrada za bublinkovú a penovú fóliu – balenie sklenených fľaší

Okrem výplne môže byť striž použitá aj ako obalový materiál – napríklad na balenie sklenených fľaší, čím sa môže nahradiť bublinková alebo penová fólia. Striž takisto tlmí nárazy pri doprave, každopádne určite odporúčame obmotať fľašu viac krát

Individuálne rozmery

Tým, že vyrábame striž priamo u nás vieme zabezpečiť rozmery a špecifikáciu striže podľa Vašich parametrov. Potrebujete rozmer 40 x 60 cm 5-vrstvovej krabice/kartónu ? Samozrejme to nie je problém, stačí sa na nás obrátiť a radi pre Vás vyrobíme striž na mieru.