Zákaznícka podpora:info@haky.sk

Bublinkové obálky

Bublinové obálky – spôsob, ako bezpečne posielať malé predmety

Posielate často malé a ľahké produkty? Hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zaistí bezpečnosť vašej zásielky ? Potom sú pre vás bublinkové obálky ako stvorené. 
Tento typ obálok patrí medzi základné a najobľúbenejšie obalové materiály. Ako už názov napovedá, ide o kombináciu obálok a bublinkovej fólie. Na jednej strane sa rýchlo používajú - proces balenia trvá len niekoľko krokov a na druhej - poskytujú veľmi dobrú ochranu zabaleným veciam vďaka bublinkovej fólií.
Navyše nemusíte používať ďalšiu lepiacu pásku – obálky sú vybavené špeciálnym lepiacim pásikom, ktorý zaisťuje trvalé a pevné uzavretie. Zároveň sú bublinkové obálky aj veľmi ekonomickým riešením.
 

#ShowMore#

Použitie bublinkových obálok

Bublinkové obálky sú univerzálne - môžete ich použiť na prepravu rôznych malých a ľahkých predmetov. Úspešne v nich môžete posielať napríklad elektronické doplnky, módne doplnky, ale aj o niečo väčšie predmety, keďže ponúkame aj väčšie rozmery bublinkových obálok.
Bublinkové obálky sú z vonku biele a tým vyzerajú esteticky - navyše si ich môžete prispôsobiť nálepkami a vaše balíky vyniknú od ostatných. 

Najpredávanejšie

Obálka
od 0,12 €–36 %
Bublinková obálka biela
Skladom (1064 ks)
B12-1
Pôvodne: 0,12 €  (–36 %)
od 0,10 €
(od 0,08 € bez DPH)
1 položiek celkom
Obálka
Akcia
od 0,12 €–36 %
Bublinková obálka biela
Skladom (1064 ks)
od 0,08 € bez DPH
od 0,10 € / ks
B12-1