Zákaznícka podpora:info@haky.sk

Krabica na knihy A5 s lepiacou páskou -270x175mm

Kód: PASMULTIMAILA5ZAK PASMULTIMAILA5ZAK-40 PASMULTIMAILA5ZAK-200 Zvoľte variant
0,76 € / ks 26,40 € / ks 100,80 € / ks od 0,76 € / ks 0,63 € bez DPH 22 € bez DPH 84 € bez DPH od 0,63 € bez DPH 0,66 € / 1 ks 0,50 € / 1 ks
Skladom (800 ks) Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
16.4.2024 - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Hnedá krabica na knihy A5+ s lepiacou páskou ponúka tieto výhody:

  • Vysoká ochrana kníh pri preprave
  • Vďaka bočným kartónom sú vysoko chránené rohy kníh
  • Možnosť zabalenia viac kníh - až do celkovej výšky 15cm
  • Vďaka odtrhávaciemu pásiku je možné znovu-použitie obalu 
  • Bez potreby použitia lepiacej pásky alebo iných obalov
  • Vlastná potlač na mieru podľa Vašich požiadaviek

Detailné informácie

Podrobný popis

Krabica na knihy A5 s lepiacou páskou -270x175mm

Bezpečné odoslanie

Vďaka tejto krabici je odosielanie knihy bezpečnou variantov, keďže kartón je dosť pevný na to, aby sa kniha pri náraze nepoškodila. Kniha je chránená z vrchnej, ale aj bočnej strany pomocou kartónových bočníc. Je to najbezpečnejšia možnosť ako poslať knihu - oveľa bezpečnejšia ako bublinkové obálky, kde sa kniha pri preprave môže skôr poškodiť ako pri použití tejto krabice. 

Vďaka kartónom z vrchnej a bočnej strany sú rohy knihy vysoko chránené pred poškodením, čo býva najväčší problém pri preprave kníh. 


Zabalte viac za menej

Krabica má bočnice dostatočne vysoké na to, aby sa mohlo poslať aj viac kníh naraz. Veľkou výhodou je to, že knihy budú uložené na sebe a tak je ochrana rohov chránená tak isto ako pri odoslaní jednej knihy. Nezáleží na tom, či odosielate jednu alebo viac kníh, ochrana je stále tá istá a je teda minimálna šanca na poškodenie kníh. 

Celková výška bočného kartónu je 17cm, takže je potrebné, aby celková výška kníh bola maximálne 15cm - je potrebné mať aspoň 2 centimetre na prekrytie vrchnej knihy kvôli ochrane rohov kníh.

Krabica na knihy A5 s lepiacou páskou -270x175mm
Krabica na knihy A5 s lepiacou páskou -270x175mm

Opakované použitie

Na krabici je pod lepiacim pásikom aj perforovaný pásik, ktorý slúži na odtrhnutie. Po odtrhnutí je možné otvoriť krabicu a vybrať knihu, pričom krabica zostala nepoškodená. Vďaka tomuto je možné použiť krabicu ešte raz. Znovu-použitím obalu chránime životné prostredie a takisto uľahčíme zákazníkovi prípadné vrátenie knihy. Obal je možné znovu použiť napríklad pri vratke od zákazníka alebo obal môže použiť priamo zákazník, keď chce tovar vrátiť.

V prípade znovu-použitia obalu je potrebné použiť lepiacu pásku, keďže pôvodný lepiaci pásik na knihe je už zalepený a nie je možné ho odlepiť

Spravíme Vám vlastnú potlač

Pri zabalení knihy je celkový vzhľad krabice estetický a ľahký na manipuláciu. Vylepšiť to môžete aj vďaka vlastnej potlači na mieru, ktorú zabezpečíme podľa Vašich požiadaviek

Vlastná potlač na krabici pridá na estetike ešte viac a zákazník si vás skôr zapamätá. Potlačou posilňujete aj svoj brand a zvyšujete tak povedomie o svojej značke. Potlač je možná v čiernom aj farebnom prevedení.


Krabica na knihy A5 s lepiacou páskou -270x175mm
Krabica na knihy A5 s lepiacou páskou -270x175mm

Názor odborníka

Daniel Sakar - CEO
Ide o perfektný obal pre odosielanie kníh. S touto krabicou môžete zabaliť viac ako jednu knihu a ochrana kníh bude stále vysoká. Na zabalenie nepotrebujete lepiacu pásku, ani žiadny iný obal. Takisto je možné použiť obal opakovane, napríklad pri prípadnom vrátení tovaru od zákazníka. Ako bonus Vám vieme zabezpečiť aj vlastnú potlač podľa Vašich požiadaviek.

Dodatočné parametre

Kategória: Krabice na knihy
Záruka: 2 roky
01 FARBA: Hnedá
03 DĹŽKA (mm): 270
04 ŠÍRKA (mm): 175
05 VÝŠKA (mm): 40
13 MATERIÁL: 3-vrstvová lepenka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: